تبلیغات
پایگاه خبری تحلیلی جهان فوتبال

هفته دوم لیگ برتر/شکست پرسپولیس مقابل فولاد خوزستان

کد خبر:1234432.          خبرنگار:ایزد علیمردی از اهواز
تعداد بازدید: 61

شکست پرسپولیس مقابل فولاد خوزستان


فولاد خوزستان با برتری مقابل پرسپولیس، نخستین برد خود در لیگ برتر چهاردهم را کسب کرد.


ور، فولاد خوزستان از ساعت 19:30 در ورزشگاه غدیر اهواز به مصاف پرسپولیس رفت که این دیدار با برتری 2 بر صفر فولاد روی گل‌های دقیقه 45 سروش رفیعی و دقیقه 53 اسماعیل شریفات خاتمه یافت.

بازی تحت تاثیر زمین ناهموار آغاز شد و میزبان اهوازی از ابتدا بازی تهاجمی ظاهر شد با این حال پرسپولیس هم در ضد حملات خطرناک نشان داد که دقیقه 7 ضربه رضا نوروزی از کنار دروازه فولاد بیرون رفت. دقیقه 12 مدافعان پرسپولیس در یک‌قدمی دروازه توپ را از مقابل ایوب والی دور کردند. 2 دقیقه بعد نوبت سروش رفیعی بود که دروازه را هدف بگیرد اما شوت او به جایی نرسید.

دقیقه 20 و لحظاتی بعد از آنکه محسن بنگر با ضربه سر از فروپاشی دروازه پرسپولیس جلوگیری کرد، محمدرضا خانزاده با خطا بر روی بازیکن فولاد کارت زرد گرفت. 2 دقیقه بعد شوت سروش رفیعی با واکنش نیلسون دفع شد و در ادامه بازی دامنه حملات فولاد افزایش پیدا کرد. فشار حملات فولاد به ویژه از سمت راست، سبب شد مدافعان پرسپولیس به خطاهای متوالی روی بیاورند که حاصل آن دومین کارت زرد پرسپولیس برای حمید علی عسگر بود.

لحظات پایانی نیمه نخست با حملات بی‌امان فولاد همراه بود، نیلسون دقیقه 43 شوت چاگو را مهار کرد اما اشتباه مدافع پرسپولیس در دقیقه 45 و توپی که به سروش رفیعی برخورد کرد دور از دستان این دروازه بان وارد دروازه شد تا نیمه نخست با برتری یک بر صفر فولاد خاتمه یابد.

نیمه دوم با دو کارت زرد برای رضا حقیقی و احمد نوراللهی بازیکنان پرسپولیس آغاز شد و در همان نخستین موج حملات این نیمه اسماعیل شریفات در دقیقه 53 با شوتی مهار نشدنی گل دوم تیمش را وارد دروازه نیلسون کرد. دقایقی بعد سروش رفیعی در مقابل دروازه فرصت دیگری را از دست داد. لحظاتی بعد از آنکه محمد نوری جایگزین رضا حقیقی شد شوت رفیعی به تیر دروازه پرسپولیس اصابت کرد.

دقیقه 73 رضا نورمحمدی پنجمین کارت زرد بازیکنان پرسپولیس را در این دیدار دریافت کرد. دقیقه 82 محمد عباس زاده جای خودش را به مهدی طارمی داد. دقیقه 85 اعتراض پیام صادقیان به داور سبب شد تا کارت قرمز مستقیم را در مقابل چشمانش ببیند و محسن بنگر هم ششمین اخطاری پرسپولیس در این دیدار بود، ضمن آنکه یوسف وکیا و سروش رفیعی هم جای خود را به بهمن کامل و رضا احمدی دادند. ایوب والی دیگر بازیکنی بود که در ادامه دیدار کارت زرد گرفت تا فولاد هم در این بازی از اخطارهای داور بی نصیب نماند.

در نهایت این دیدار با برتری 2 بر صفر فولاد خاتمه یافت تا این تیم اهوازی نخستین برد در لیگ چهاردهم را کسب کند و پرسپولیس هم در پایان هفته دوم یک امتیازی باقی بماند.

.:: آخرین اخبار ::.

» تراکتورسازی 1 - پرسپولیس صفر: کابوس های ادامه دار لیگ/ شیر آسیا، شکار لیگ! ( یکشنبه 17 اسفند 1393 )
» پیروزی پدیده در دیدار دوستانه/ خبری از رضا حقیقی نبود ( دوشنبه 11 اسفند 1393 )
» ملوان از اتلتیکو به فیفا شکایت می کند ( دوشنبه 11 اسفند 1393 )
» گزارش ویژه: العین قوی تر از تیم ملی امارات ( دوشنبه 11 اسفند 1393 )
» كارهای باورنكردنی فوتبالیست دست كج/ بازیکن لیگ برتری دزدی می کند! ( دوشنبه 11 اسفند 1393 )
» سید جلال حسینی در واکنش به احتمال بازگشت به پرسپولیس؛ هر احتمالی وجو دارد! ( دوشنبه 11 اسفند 1393 )
» برتری ملوان برابر راه اهن/ بازگشت بازیکن سابق پرسپولیس ( پنجشنبه 7 اسفند 1393 )
» االلب ( دوشنبه 20 بهمن 1393 )
» پرسپولیس منتظر کمک ۲ میلیاردی سازمان لیگ ( جمعه 12 دی 1393 )
» غاار ( جمعه 12 دی 1393 )
» فرزاد حاتمی: از ملوان و نفت پیشنهاد دارم ( یکشنبه 7 دی 1393 )
» رویانیان : رسانه‌ای شدن مشکلات پرسپولیس، لطمه روحی بزرگی به هواداران زد ( یکشنبه 7 دی 1393 )
» ترافیک شدید در خط حمله استقلال/ یک مهاجم رفتنی است؟! ( یکشنبه 7 دی 1393 )
» کفشگری: شاگرد مکتب دایی هستم/دلیل جدذایی حقیقی را نمی دانم ( یکشنبه 7 دی 1393 )
» حذف قطعی رفیعی و پولادی از جام ملت‌های آسیا ( یکشنبه 7 دی 1393 )