تبلیغات
پایگاه خبری تحلیلی جهان فوتبال

رویانیان : رسانه‌ای شدن مشکلات پرسپولیس، لطمه روحی بزرگی به هواداران زدمدگله از افرادی که با بزرگنمایی بدهی پرسپولیس افکاری نه چندان خیرخواهانه دارند، گله از افرادی که به تخریب او نزد هواداران پرداختند و در این راه از هیچ تلاشی فروگذار نکردند و صحبت‌های دیگر


روز گذشته با دعوت حمید کلوانی نوری (وکیل و نماینده تام الاختیار کشتی گیران) جلسه‌ای با حضور او، سردار رویانیان، غلام محمدی و نماینده بانک ورزش برگزار شد تا نکات تاریک این پرونده برای هواداران پرسپولیس روشن شود. سردار رویانیان در ابتدای جلسه صحبت‌های زیای مطرح کرد که به رسم امانت نزد بانک ورزش محفوظ خواهد ماند. گله از افرادی که با بزرگنمایی بدهی پرسپولیس افکاری نه چندان خیرخواهانه دارند، گله از افرادی که به تخریب او نزد هواداران پرداختند و در این راه از هیچ تلاشی فروگذار نکردند و صحبت‌های دیگر. اما جلسه به طور رسمی با صحبت های نماینده کشتی گیران پرسپولیس آغاز شد.


حمید کلوانی نوری در ابتدای جلسه در خصوص بازداشت سیاسی و ارتباط این پرونده با کشتی گیران و والیبالیست های طلبکار باشگاه پرسپولیس گفت: هیچ ارتباطی بین بازداشت سیاسی و پرونده طلب کشتی گیران و والیبالیست ها وجود ندارد. نکته جالبی که وجود دارد اینجاست که دوستان بدهی والیبالیست‌ها را هم به دوران مدیریت رویانیان مرتبط می‌دانند. حکم کمیته انضباطی برای طلب والیبالیست ها در سال 85 صادر شده و فعالیت این تیم مربوط به سال 83 است. یعنی 7 سال قبل از اینکه آقای رویانیان به عنوان مدیرعامل پرسپولیس انتخاب شوند. بعد اینکه می‌آیند و این بدهی را مربوط به دوره ایشان می‌دانند جالب است. به عنوان وکیل والیبالیست ها همین جا می گویم تنها مدیر پرسپولیس که در این قضیه ورود کرد آقای رویانیان بود. ایشان طی نامه ای به تاریخ 27/7/92 از آقای تاج، رییس سازمان لیگ خواستند با توجه به بدهی‌های پرسپولیس به والیبالیست‌ها که مربوط به سال 85 بود، از محل درآمد پرسپولیس از حق پخش تلویزیونی نسبت به پرداخت مطالبات آنها اقدام شود. همه چیز روشن و شفاف است و کافیست به سال تشکیل تیم‌ها و سال محکوم شدن باشگاه نگاهی بیندازیم تا متوجه شویم بدهی به والیبالیست‌ها اصلا ارتباطی به ایشان ندارد و جدای از آن، بازداشت آقای سیاسی مرتبط با این پرونده ها نیست.


در ادامه جلسه، سردار رویانیان گفت: اول از همه بابت تشکیل این جلسه از آقای نوری کلوانی تشکر می‌کنم. نیاز بود تا در محیطی به دور از جنجال این مسائل را مطرح کنیم. ایشان تلاش زیادی کرد تا من را پیدا کند و جلسه‌ای حضوری داشته باشیم و ابهامات را برطرف کنیم. مجددا از حسن نیت ایشان تشکر می‌کنم. در جلسه اول مدارک را بررسی کردیم و آقای کلوانی نوری خواستم هر تشخیصی به همراه آقای غلام محمدی که از مفاخر کشتی کشور و پهلوان این مملکت هستند، داشتند بگویند تا بنده در خدمت شان باشم.
مدیرعامل سابق پرسپولیس صحبت هایش را این طور ادامه داد: از این دو نفر درخواست دارم به دو مساله دقت کنند. اول اینکه قرارداد ما با کشتی گیران یک قرارداد سه جانبه بود. بین بنده از طرف باشگاه پرسپولیس، هیات کشتی جویبار  و یک شخص ثالث که قرار بود 50% هزینه‌های تیم را تقبل کند. نماینده ما در جلسه اول اسناد و مدارکی دال بر هزینه‌هایی که انجام دادیم ارائه کرد که موجب تعجب غلام محمدی و وکیل کشتی گیران شد. بعد متوجه شدیم باشگاه این مدارک را در اختیار این عزیزان قرار نداده است. مدرک کل هزینه‌ها را هم برای سایت بانک ورزش ارسال خواهم کرد تا برای مخاطبان و هواداران پرسپولیس نمایش بدهید. فقط طرف سوم قرارداد که آن شخص ثالث بود هنوز هزینه‌ای پرداخت نکرده که امیدواریم این مشکل هر چه زودتر حل شود.

رویانیان در ادامه ضمن تاکید بر اینکه حق و حقوق کشتی‌گیران پرسپولیس باید پرداخت شود، از آنها دو خواسته داشت: امیدوارم به احترام هواداران میلیونی پرسپولیس، کشتی گیران از دریافت خسارت بگذرند. یعنی حق و حقوق‌شان را دریافت کنند و خواهان دریافت خسارت نباشند. دوم اینکه در این شرایطی که برای پرسپولیس به وجود آمده و تیم در آستانه بازی‌های آسیایی مشکلات زیادی را تحمل می‌کند، حرف از توقیف اموال نزنند. پیگیر حق و حقوق خود باشند و مطمئن باشند باشگاه در اولین فرصت آن را پرداخت خواهد کرد اما حرف از توقیف اموال نزنند که باشگاه تحت فشار قرار نگیرد.
در این لحظه از رویانیان پرسیدیم چطور با وجود مشکلاتی که برایش پیش آوردند، از فشار روی باشگاه ناراحت می‌شود که گفت: شما نمی‌دانید هواداران پرسپولیس چه سختی‌هایی کشیدند. سختی‌هایی که مسوولان ذیربط به وجود آوردند به هواداران ضربه روحی سنگینی وارد کرد. مشکلات پرسپولیس را رسانه‌ای کردند و هوادار آزرده شد. در این شرایط باید تمام توان‌مان را بگذاریم شاید بتوانیم حتی یک مورد از مشکلات را کم کنیم. من سه سال با این هواداران زندگی کردم. به همین خاطر اصرار دارم فشار از روی تیم کم شود. به همین خاطر از کشتی گیران می‌خواهم خسارت گرفتن را کنار بگذارند و با مساعدت خودشان حتی اگر توانستند تخفیف بدهند، ما هم کمک می‌کنیم تا این حق و حقوق پرداخت شود و مشکلات از قبل کمتر شود.
رویانیان در انتها در خصوص بدهی زمان خودش به بانک ورزش گفت: هواداران یقین داشته باشند این اعداد و ارقامی که می‌شنوند درست نیست. بدهی‌های نجومی که حرفش در رسانه‌ها مطرح می‌شود به خاطر مسائل دیگری است. هواداران فقط این را بدانند که تا ابد در یاد رویانیان خواهند ماند.


.:: آخرین اخبار ::.

» تراکتورسازی 1 - پرسپولیس صفر: کابوس های ادامه دار لیگ/ شیر آسیا، شکار لیگ! ( یکشنبه 17 اسفند 1393 )
» پیروزی پدیده در دیدار دوستانه/ خبری از رضا حقیقی نبود ( دوشنبه 11 اسفند 1393 )
» ملوان از اتلتیکو به فیفا شکایت می کند ( دوشنبه 11 اسفند 1393 )
» گزارش ویژه: العین قوی تر از تیم ملی امارات ( دوشنبه 11 اسفند 1393 )
» كارهای باورنكردنی فوتبالیست دست كج/ بازیکن لیگ برتری دزدی می کند! ( دوشنبه 11 اسفند 1393 )
» سید جلال حسینی در واکنش به احتمال بازگشت به پرسپولیس؛ هر احتمالی وجو دارد! ( دوشنبه 11 اسفند 1393 )
» برتری ملوان برابر راه اهن/ بازگشت بازیکن سابق پرسپولیس ( پنجشنبه 7 اسفند 1393 )
» االلب ( دوشنبه 20 بهمن 1393 )
» پرسپولیس منتظر کمک ۲ میلیاردی سازمان لیگ ( جمعه 12 دی 1393 )
» غاار ( جمعه 12 دی 1393 )
» فرزاد حاتمی: از ملوان و نفت پیشنهاد دارم ( یکشنبه 7 دی 1393 )
» رویانیان : رسانه‌ای شدن مشکلات پرسپولیس، لطمه روحی بزرگی به هواداران زد ( یکشنبه 7 دی 1393 )
» ترافیک شدید در خط حمله استقلال/ یک مهاجم رفتنی است؟! ( یکشنبه 7 دی 1393 )
» کفشگری: شاگرد مکتب دایی هستم/دلیل جدذایی حقیقی را نمی دانم ( یکشنبه 7 دی 1393 )
» حذف قطعی رفیعی و پولادی از جام ملت‌های آسیا ( یکشنبه 7 دی 1393 )