تبلیغات
پایگاه خبری تحلیلی جهان فوتبال

كارهای باورنكردنی فوتبالیست دست كج/ بازیکن لیگ برتری دزدی می کند!جهان فوتبال- باورش سخت است اما می‌گویند یکی از ستاره‌های مطرح فوتبال ما دستش کج است!می‌گویند این ستاره سرشناس فوتبال وقتی داخل اتومبیل دوستان خود می‌نشیند، از داخل داشبورد ماشین همبازیان و رفقا، جاسوئیچی، خودنویس، فلش مموری و... بلند می‌كند.

چند وقت پیش شنیده بودیم یكی از سرمربیان خارجی لیگ ایران این عادت بد را دارد و دست به سرقت‌های ریزه‌میزه می‌زند البته درباره این خارجی گفته می‌شد او بعد از اینكه از ساك ورزشی همكارانش فندك، كمربند، كیف چرم و...، از خانه آنها شامپو، خمیر دندان، فنجان قهوه یا... بلند می‌كند، با آنها تماس می‌گیرد و با خنده می‌گوید حواس‌تان نبود، فلان وسیله شما را «دودره» كردم اما این ستاره فوتبال كه دستش كج است، وسایل همبازیان خود را می‌پیچاند و زیر بار نمی‌رود.

در اردوها هیچ‌كس دوست ندارد با این بازیكن هم‌اتاق شود چون می‌گویند او از ساك ورزشی هم‌اتاقی‌هایش وسایل كم‌ارزشی نظیر ساق ورزشی و بعضاً هم برخی لوازم گران‌قیمت را می‌پیچاند. باوركردنی نیست اما می‌گویند چند روز پیش دو، سه نفر از همبازیان او سراغ سرمربی و سرپرست تیم رفتند و از آنها خواستند به این بازیكن تذكر بدهند كه دیگر به ساك ورزشی و لوازم شخصی همبازیان خود دستبرد نزند.

سرمربی هاج و واج مانده بود و می‌گفت: «من چه بگویم؟! بد نیست بروم یقه بازیكن تیم خودم را بگیرم و بگویم دزدی نكن...؟! اگر هم بیایم داخل جمع خطاب به همه بگویم بچه‌ها دست توی جیب و كیف هم نكنید، به بقیه برمی‌خورد و خیلی‌ها از دستم شاكی می‌شوند.» سرپرست تیم اما به این چند بازیكن شاكی قول داده خودش با این بازیكن برخورد كند. سرپرست گفته: «بنده خدا بیمار است، نیاز مالی ندارد، پول نقد و لوازم قیمتی هم نمی‌دزدد.

فقط عادت كرده به سرقت... خودم او را كنار می‌كشم و می‌گویم من می‌دانم تو این كار را به قصد شوخی انجام می‌دهی اما بقیه فكر می‌كنند دزد هستی و بعضی‌ها می‌خواهند موضوع شوخی‌های تو را رسانه‌ای كنند تا بترسی و دیگر این كار را تكرار نكنی!» آیا بازیكن دست‌كج با این حرف‌ها عادت بد خود را كنار می‌گذارد؟! در گذشته‌های نه‌چندان دور یكی از چهره‌های سرشناس كشتی آزاد ایران هم متهم بود به دست‌كجی و حالا این فوتبالیست در حال بدنام كردن چهره‌های فوتبال است.

ایگور بلانوف وطنی
فوتبال شوروی سابق ستاره‌ای داشت به نام ایگور بلانوف كه سال 86 برنده توپ طلای اروپا شد. بلانوف بعد از این واقعه تاریخی و انتخاب به عنوان مرد سال اروپا همراه تیم دیناموكیف به آلمان رفت و در جریان این سفر به خاطر سرقت از یك فروشگاه بازداشت شد. وسیله‌ای كه بلانوف دزدید، به حدی بی‌ارزش بود كه همه از تعجب شگفت‌زده شدند. موضوع در اروپا سر و صدا كرد و سرمربی وقت تیم ملی شوروی سابق، والری لوبانفسكی اعلام كرد بلانوف «دست‌كج» است، نیاز مالی ندارد اما عادت دارد وسایل دیگران را بلند كند.

داستان بازیكن لیگ برتری كه مخفیانه سراغ وسایل همبازیان خود می‌رود، ما را یاد بلانوف انداخت. البته سال‌ها قبل یك مربی دروازه‌بانی هم هر وقت به اتاق بازیكنان تیم می‌رفت، عطر، ساعت و وسایل قیمتی آنها گم می‌شد. چند دهه قبل هم برخی بازیكنان تیم ملی ایران در یك سفر خارجی از فروشگاهی آدامس، شكلات و... بلند كرده بودند و نمی‌دانستند آن فروشگاه به دوربین مداربسته مجهز است. موضوع در آن فضای بسته رسانه‌‌ای مخفی ماند اما حالا در عصر ارتباطات بعید است شاهكار فوتبالیست دست‌كج و ایگوربلانوف وطنی مخفی بماند!

 


.:: آخرین اخبار ::.

» تراکتورسازی 1 - پرسپولیس صفر: کابوس های ادامه دار لیگ/ شیر آسیا، شکار لیگ! ( یکشنبه 17 اسفند 1393 )
» پیروزی پدیده در دیدار دوستانه/ خبری از رضا حقیقی نبود ( دوشنبه 11 اسفند 1393 )
» ملوان از اتلتیکو به فیفا شکایت می کند ( دوشنبه 11 اسفند 1393 )
» گزارش ویژه: العین قوی تر از تیم ملی امارات ( دوشنبه 11 اسفند 1393 )
» كارهای باورنكردنی فوتبالیست دست كج/ بازیکن لیگ برتری دزدی می کند! ( دوشنبه 11 اسفند 1393 )
» سید جلال حسینی در واکنش به احتمال بازگشت به پرسپولیس؛ هر احتمالی وجو دارد! ( دوشنبه 11 اسفند 1393 )
» برتری ملوان برابر راه اهن/ بازگشت بازیکن سابق پرسپولیس ( پنجشنبه 7 اسفند 1393 )
» االلب ( دوشنبه 20 بهمن 1393 )
» پرسپولیس منتظر کمک ۲ میلیاردی سازمان لیگ ( جمعه 12 دی 1393 )
» غاار ( جمعه 12 دی 1393 )
» فرزاد حاتمی: از ملوان و نفت پیشنهاد دارم ( یکشنبه 7 دی 1393 )
» رویانیان : رسانه‌ای شدن مشکلات پرسپولیس، لطمه روحی بزرگی به هواداران زد ( یکشنبه 7 دی 1393 )
» ترافیک شدید در خط حمله استقلال/ یک مهاجم رفتنی است؟! ( یکشنبه 7 دی 1393 )
» کفشگری: شاگرد مکتب دایی هستم/دلیل جدذایی حقیقی را نمی دانم ( یکشنبه 7 دی 1393 )
» حذف قطعی رفیعی و پولادی از جام ملت‌های آسیا ( یکشنبه 7 دی 1393 )